10 Soruda Ajansımız - Ufer Media | Technology | Consultant
13609
page,page-id-13609,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-6.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.3.5,vc_responsive
 

10 SORUDA UFER MEDIA!

10 SORUDA KENDİMİZİ NASIL TANIMLIYORUZ?

Elbette kalitemiz ve kreatif işlerimizden dolayı sıkça sorulan birçok sorularla karşılaşıyoruz! Sizin için maddeledik…

Web Sitesi Yapıyor Musunuz?

Elbette. Kurumsallığın ve kurumsallaşmanın en önemli adımlarından biri olarak gördüğümüz web siteleri, müşterilerimizin en fazla ve bir yerde kesinlikle ihtiyaç duyduğu bir yapı. Ticaret Odası’nın getirmiş olduğu “Her işletmenin bir internet sitesi olacak” kararına karşın, salt yaptırmak için yaptırmak yerine, kreatif bir site olmasını tercih ediyoruz. Sizi araştıran müşterileriniz ilk olarak sitenizi değerlendirecektir.

Uygun Fiyatlı Bir İnternet Sitesi Yaptırabilir Miyiz?

İyi ve yenilikçi çizgiler taşıyan her internet sitesi için büyük bir bütçeye ihtiyaç duyulmadığını söylemeliyiz. Ajans dostlarımızdan talep ettiğiniz çok iyi bir siteye de, kurumsallık icabı basit bir siteye de yüksek fiyatlar ödemek zorunda değilsiniz. Bu ajans biz veya bir başkası olabilir; Size Responsive, SEO ve Material Design sunuyorlarsa değerlendirebilirsiniz.

İnternet Sitesi Yaptırırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Öncelikle ve bizce kesinlikle olması gereken özellik, internet sitenizin Responsive özelliği taşıması yani tüm akıllı cihazlarda sanki bir mobil uygulama varmış gibi profesyonel görünmesidir. Daha sonra SEO yani Google aramalarında en üstte çıkmanızı sağlayan temiz bir kodlama sistemi, UI/UX yani müşterilerinizin sitenize girdiğinde kolaylıkla aradığını bulabileceği bir tasarım yapılmalı. Sayfalardaki resim ve yazıların bir başka siteden alınmaması ve kopyalanmaması gerekmektedir. Bu hususlar sizi özgün bir siteye sahip olmanızda etkili olur.

Responsive Nedir?

Responsive, herhangi bir akıllı cihazdan veya tabletten sitenize girildiğinde profesyonel ve sanki bir mobil uygulamanız varmış gibi sitenizin görünmesidir. Uyumluluk anlamına gelen Responsive, Google’ın sizi daha hızlı farketmesine ve aramalarda en üstte çıkmanıza neden olacaktır.

Markamızı Büyüterek Rakiplerin Önüne Nasıl Geçeriz?

Öncelikle Ufer Media, grafik tasarım, yazılım ve sosyal medya üzerine yoğunlaşmış gibi bir izlenim bıraksa da, internet yayınları, marka büyütme, sosyal medya kontrolleri, internet reklamları ve PR alanında da 8 yıllık bir danışmanlık deneyimi bulunmakta. Rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, önce şirketinizin kravatı öneminde olan web siteniz ve logo/kurumsal kimliğinizi gözden geçirir ve markanızı nasıl yeni insanlara duyurabileceğiniz üzerine toplantılar yapabiliriz.

Grafik Tasarım Olarak Neler Yapıyorsunuz?

Branşında uzmanlaşmış ekibimiz, sizin her istediğinizi yapabilecektir. Logo, Kurumsal Kimlik, Yaka Kartı, İmsakiye, El Broşürü, Kartvizit, Afiş, Sosyal Ağ Hesapları Kapak ve Profil Fotoğrafı, Şirket Aracına Logo Giydirme, Takvim, Bardak gibi birçok alanda tasarım yapmaktayız.

Projelerden Bahsetmişsiniz; Projeleriniz Neler?

Ritüelim adını verdiğimiz internet projemiz ile, gün içinde girdiğiniz tüm siteleri tek bir sitede topladık ve yoğun çalışma saatlerinizden ve internet kotanızdan tasarruf etmenizi sağladık. Onedio tarzı bir galeri, test ve bilgilendirme platformu da olan Ritüelim projesini geçtiğimiz ay hayata geçirdik ve aylık 120.000 civarında ziyaretçiye kapılarını açıyor.

Diğer bir projemiz ise Teknoloji Bülteni. Türkiye’nin ilk ve tek teknoloji platformu olarak hayata geçen Teknoloji Bülteni, her gün saat 18:00’da günün tüm teknolojik gelişmelerini canlı yayınla size sunuyor. Ayrıca her hafta sonu bir şehirde hayranlarımızla buluşuyor ve sohbetler gerçekleştiriyoruz. Akşamı beklemeden gün içinde teknoloji haberi okumak istiyorsanız yine sitemiz açık ve sizleri bekliyor olacak.

Ekibiniz Nasıl Bir Şirkette Çalışıyor? Memnunlar Mı?

Öncelikle patronluk yerine liderlik sistemini getirdik. CEO dahil olmak üzere hemen hemen herkes, diğer arkadaşının işlerinden anlıyor ve yardımcı olabiliyor. Ay sonunda maaşını bekleyen çalışanlar yerine işini fazlasıyla seven ve şirketi evinden daha çok benimseyip seven bir ekiple çalışıyoruz. Gün içinde Ufer Cafe’de istediklerini yiyip içebiliyorlar; Hatta kendilerine nargile bile söyleyebiliyorlar.

Bu şirket kültürü ile biz, daha yaratıcı projeler çıkarmaya ve müşterilerimizin işini daha kaliteli sonlandırmaya odaklıyız. Kısacası; En kaliteli işi, en kısa sürede, eğlenerek çıkarmayı benimsiyoruz…

İş Sözleşmesi Neleri Kapsıyor?

Ufer Media olarak iş sözleşmesi yapıyoruz; Çünkü işbu sözleşmenin her iki tarafı da koruduğunu ve işlerin yasal haklar çerçevesinde ilerlemesinde etkili olduğunu savunuyoruz. Ödeme planlarının aksamaması için Ufer Media’yı koruyan iş sözleşmesi, aynı zamanda müşterilerimizin görmek istediği ve toplantıda konuşulduğu gibi bir iş teslim edilmesi konusunda müşterilerimizi hak sahibi yapıyor. Revizasyon talepleri de yine sözleşme dahilinde gerçekleşerek doğru bir iş kapsamına erişiyor.

Neden Bir Danışmanla Çalışıyorsunuz?

Danışman olarak Ceonorm ile çalışmamızdaki en önemli neden olarak, iş yoğunluğu nedeniyle oluşacak karışıklığın önüne geçmek ve iş takip sürecinin ikinci bir gözden ve denetimden daha geçmesi istemini gösterebiliriz. İşlerin planlı bir şekilde ilerlemesinde etkili olan danışman şirket, kurumsal anlamda Ufer Media’ya destek olurken deadline öncesi son bir uygunluk denetiminden daha geçmesinde etkili olmaktadır.

Fikrinizi ve Sormak İstediklerinizi Bize Aşağıdaki Formu Doldurarak İletebilirsiniz…

Adınız & Soyadınız*

E-Posta Adresiniz*

Konu

Soru ve Fikirleriniz